Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2016, 13:02   #31
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
A Twoja karta do Chrysomallosa gdzie? Zgłaszaj się facet!
- To chyba nie do końca ten wątek z tą uwagą Ale KP poszła z wczora z wieczora




Cytat:
Jasne, to zupełnie coś innego, ale moim zdaniem ciekawsze niż desperacka walka o miejsce
- No i wyszły by jakieś klsycznie dziwki, wóda, lasery No fajne ale jakoś nie mam na tą chwilę pomysł na misiowanie takiej sesji. No i ten punkt pt. "latanie statkami" trzeba by pewnie jakoś rozwinąć.



Cytat:
Kiedyś czytałem książkę, w której ziemianie okazali się największymi kozakami w galaktyce. Bo reszta była na tak wysokim stopniu rozwoju, że przemoc była dla niech strasznie trudna do użycia Pamiętam scenkę jak działania wojenne zostały zawieszone bo... była noc. A kilku ziemian, co ich kosmici na próbę porwali do testów bojowych, poszło i skasowało kilka punktów ogniowych tych "złych" obcych. Potem szef rozmawia z pomagierem:
- I co wszyscy poszli i pozabijali tamtych?
- Nie, została jedna kobieta.
- To przynajmniej ktoś normalny.
- Nie do końca szefie, ona była za stara, ale udzieliła tym młodszym wskazówek.
- Brzmi trochę jak ta seria John'a Ringo o wojnie z robalami tak z opisu.



Cytat:
Pograł bym sobie w takim stylu
- A dokładniej?



Cytat:
Kraina Mgły brzmi dla mnie interesująco. Lubię takie klimaty.
Choć tak dawno nie grałam w sesję sf, że na X-COM, albo Parchy to rzuciłabym kartą od razu.
Swoją drogą, większość tych pomysłów jest dla mnie ciekawa.

- Fajno, że Ci podpasowało No ale pewnie na raz rozparceluję jedną na tapetę.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 12-10-2016 o 13:07.
Pipboy79 jest offline