Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2007, 13:09   #6
Lardmen
 
Reputacja: 1 Lardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodze
Imię : Lardas

Nazwisko : Murdoler

Rasa : Elf

Klasa : Łowca

Wygląd - Wysoki , szczupły Elf . Włosy długie , spięte z tyłu

Charakter - Neutralny . Zazwyczaj podporzadkowuje się po grupe , rzadko się odzywa , najczęściej w sprawach natury ma coś do powiedzenia .

Historia -Życie pełne przygód było moim marzeniem tak długo odkąd sięgam pamięcią. Już od
najmłodszych lat było dla mnie jasne, że poza prostym codziennym życiem rozciąga się
olbrzymi świat. Wędrowni bardowie podsycali płomienie mojego zdecydowania, by uciec od
przyziemnej egzystencji wypełnionej opowieściami o smokach, potworach, czarodziejach i
rycerzach, legendarnych bohaterach i niesławnych złoczyńcach... Już wtedy wiedziałem, że pewnego dnia moje czyny... moje imię... będą w Krainach znane. Lecz niestety . Na dzień dzisiejszy dalej jestem szarym , typowym łowcą . Wciąż czekam na jakąś wielką przygodę , która zmieni moje życie
 
Lardmen jest offline