Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2016, 06:57   #123
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
pewnie zaatakują po prostu akcja posta skończyła się na chwilkę przed turą krasnali. Cały czas jest 1 runda walki, po prostu nie wiem czy wszyscy biją w tych dwóch, czy może któryś ruszy do karczmy, a może któryś się zatrzyma w ostatniej chwili, zwłaszcza, że nie wszystkie opisy planowanej akcji brzmią dla mnie jednoznacznie.

Cytat:
- A pierdolić to! Idziemy na całość. Na pohybel skurwysynom!
np. z tego nie wynika "Atakuję tych dwóch pod drzwiami". Nie wiem co gracz miał w sumie na myśli, czy zaznaczał mi, że jest czujny, zwarty i gotowy, czy konkretnie planuje atak.

No i żaden nie napisał wprost, że atakuje z zaskoczenia razem z Basimą. Więc założyłem, że atakują normalnie. No zobaczymy co zrobią gracze. Szczerze powiedziawszy czekam tylko na jakieś bardziej precyzyjne stanowisko, dlatego też wycofałem tych dwóch lekko i odsłoniłem na atak krasnali. Założyłem, że mogłem coś źle zrozumieć i jednak chodziło im o atak z zaskoczenia. Więc na wszelki wypadek odsłoniłem panów ochroniarzy na atak brodaczy, aby końcowy efekt był taki jak przy ataku z zaskoczenia. Także bez obaw.

Czyniąc długą historię krótką, musiałem ustawić sytuację pod dwa ewentualne scenariusze, w zależności od woli graczy. Bo do końca nie wiedziałem, o co im w sumie chodzi.

Też takie zachowawcze pisanie. Poprosiłem o deklaracje, czy ktoś konkretnie atakuje tych strażników. To tylko basima odpisała wprost, że atakuje, a reszta jakieś owijanie w bawełnę typu:

Cytat:
Na samą walkę niczego nowego nie planował. Ślepa furia zazwyczaj wystarczała i był przekonany, że tutaj też się dobrze sprawdzi.
Czy tu jest mowa, że atakuje konkretnie strażników? Nie sądzę. Zorgrim moim zdaniem jedynie zaplanował taktykę na walkę w karczmie. No ale nie napisał że atakuje.

Mortarel:

Cytat:
mam rozumieć, że podchodzicie i atakujecie z zaskoczenia?

Czy że podchodzicie i szykujecie się na ewentualną walkę?

kinkubus:
Cytat:
Z zaskoczenia. Przynajmniej ja
Hakon napisał, że atakuje, jak ochrona nie bedzie chciała wpuścić do obiektu. ALe ochrona chciała was wpuścić.

Dnc napisał tylko, że lepiej pozbyć się ludzi na zewnątrz, a później reszty. Ale to chyba jego deklaracja jako gracza a nie deklaracja postaci.

No to w sumie nie wiedziałem, niech teraz piszą konkretnie co robią ich bohaterowie, bo nie będę za nich wymyślał. Później się larum podniesie.
 

Ostatnio edytowane przez Mortarel : 13-10-2016 o 07:07.
Mortarel jest offline