Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2016, 12:44   #42
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Dzień dobry Pan Pipboy,
- Siemka Lomir




Cytat:
Choć sam długo wyczekuję jakiegoś space westernu , jakbyś miał pomysł na coś takiego to na 100% bym się pisał.
- No western to trochę nie moje klimaty.


Cytat:
Co do sesji, które wybrałem - wszystkie pomysły są z grubsza ok, wiadomo, detale będą później, ale jeśli idzie o mnie to nie może to być sandbox albo sesja "róbta co chceta". Powinna być zarysowana jakaś linia fabularna, bo z mojego doświadczenia takie sesje lepiej się prowadzą
- No właśnie z tą grubą krechą. No z pół tuzina sesji na raz to za grzyba nie obrobię Dlatego wolę wybrać jedną, nad nią posiedzieć i podumać i wtedy już pewne było tak mniej więcej rekrutacyjnie



Cytat:
Połącz Parchy z X-Com,
daj możliwość grania też nie parchami dla tych co nie chcą, np jakiś oficer czy medyk czy naukowiec, przydzielony do takiego oddziału.
I będzie fajowo
- Dla mnie Parchy i XCOM to całkiem inny klimat. W jedynm masz akszyn, rzeźnie i gore w drugim taktykę, rozbudowę bazy i walkę wyzwoleńczą. Nawet jakby zrobić takie same zabawki to chyba całkiem inaczej by się grało myślę.

- No jakby to była prawilna, porządna sesja z gotowym erpegiem pewno by tak było, że chociaż symulacja, że gra się kim się chce. No ale to raczej coś jak w Boltach co no sesja o Boltach więc gra się Boltem. I raczej nie widzę kgoś przydzielonego do takiej bandy Może ktoś napotkany na planecie jak już ale jak masz jakąś wizję czy pomysł to mów póki sprawa jest w toku. Ja na tą chwilę nastawiam się, że BG to właśnie Parchy.



Cytat:
A dlaczego medyk miałby nie być parchem? Wyobraź sobie genialnego wizjera, który wyprzedza swoje czasy. Jedynym jego minusem jest to, że nie konsultuje sposobu leczenia z pacjentem. A pacjent, nie docenia starań w przecieraniu nowych i kreatywnych, choć często nieudanych metod leczenia.

- Parchy są świetnym miejscem dla kogoś takiego Bo ludzie to zawsze są zazdrośni i nie rozumieją geniuszu i to jak ten chce im pomóc. Banda zazdrosnych niewdzięcznikow! Oj tam, że ktoś tam umarł, czepianie się...




Cytat:
Brzmi jak mój lekarz rodzinny...
-




Cytat:
jasne, że medyk może być takim parchą.
Ale jest to też rola, którą mógłby zajmować ktoś "normalny" w takim oddziale.
To tak tylko mini-pomysł, na łączony oddział. O ile coś takiego brzmiało by dla kogoś interesująco.
- Banda Boltów... eee znaczy Parchów jest dla Parchów Niezbyt mam pomysł na to by jakiś nie-Parch mógłby tam być dokoptowany na myszyn wśród potworów. I nie uśmiecha mi się sutuacja by prowadzić sesję o Parchach bez Parchów
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline