Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2016, 18:38   #44
Ehran
 
Ehran's Avatar
 
Reputacja: 1 Ehran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputacjęEhran ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79
- No jakby to była prawilna, porządna sesja z gotowym erpegiem pewno by tak było, że chociaż symulacja, że gra się kim się chce. No ale to raczej coś jak w Boltach co no sesja o Boltach więc gra się Boltem. I raczej nie widzę kgoś przydzielonego do takiej bandy Może ktoś napotkany na planecie jak już ale jak masz jakąś wizję czy pomysł to mów póki sprawa jest w toku. Ja na tą chwilę nastawiam się, że BG to właśnie Parchy.
Mike mnie już ubiegł
No właśnie podobnie to widzę.

No a ogólnikowo mówiąc, i parchy i x-com do mnie przemawiają, więc gdybałem, co by tu zasugerować by połączyć pomysły.
W x-com chodzi głównie o świat, sprzęt, bazę, walkę z obcymi.
W parhach mamy większe skupienie na samych bohaterach, a co tam robią, co stało się w świecie, jest mniej ważne.
Zatem można by połączyć. X-Com, ale zamiast bohaterskich komandosów, mamy.. no to co ludzkości zostało, czyli parchy...
Można by zmienić pomysł represji nieco. W parchach pisałeś o obroży. Przenosząc takie osobniki do X-Com, można by, jak Mike napisał, nie dać im po prostu innej możliwości. Np Obcy ich aktywnie szukają, a nawet ludzcy kolaboranci im pomagają.
Może X-Com rekrutuje w więzieniach? Może doszło do wyzwolenia jednego z obozów zagłady obcych, no i coś trzeba teraz zrobić z tą szumowiną co się napatoczyła?


To oczywiście jeno luźna propozycja. By sesja się kulała, głównie MG musi się dobrze czuć w tym świecie, więc jeśli taki pomysł do ciebie nie przemawia, spoko.
 
Ehran jest offline