Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2007, 14:41   #3
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja pewnie byłabym neutralną dobrą druidką. Uwielbiam naturę, zwierzęta, przebywanie na świeżym powietrzu...
Napewno? A może tylko mieszkałabyś w mieście, ucząc się pod okiem matki tego co dziewczyna dobrego mieszczańskiego domu uczyć się powinna?

Sama zadałaś pytania Odyseja, kim bylibyśmy gdybyśmy żyli w średniowieczu ( bo sumie do tego się to sprowadza) z nutką fantazy..A nie, kim chcielibyśmy być.
Odpowiednikiem druida jest obecnie naukowiec po studiach przyrodniczych względnie członek greenpeace, badający zwierzeta w ich naturalnym środowisku.
Lub dyrektor/pracownik parku narodowego.

A ty Lisek? Naprawdę jesteś/zamierzasz być leśnikiem? Bo chyba innego odpowiednika tropiciela obecnie nie ma.

Ja nie byłbym tym kim chciałbym być..Skończyłem studia inżynierskie, więc wylądowałbym jako architekt lub coś w tym rozdaju.
Chociaż ..z drugiej strony i chemię i biochemię miałem na studiach, to może bym się na alchemika załapał.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 11-02-2008 o 07:17.
abishai jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem