Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2016, 21:30   #10
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
Za dużo milionów, no ale te emocje... Cudnie.
Bardzo się cieszę, bo o emocje w grze chodzi Ach, też o konflikty, najlepiej tragiczne

Cytat:
Wywiało mnie na chwilę z forum bo okazuje się, że samo kupienie i przywiezienie mebli z Ikei to nie wszystko. Jeszcze potrzeba jelenia, który to wszystko weźmie i poskręca, więc miałam rozrywkę na dwa dni
Wspomnieć, że jest się chorym - no a wiadomo, że antybiotyki lubią reagować z baaardzo różnymi substancjami - po czym niepostrzeżenie wycofać się na chwilę. Typowa Mag

Cytat:
Immy oczywiście nie zostawi Tiny w potrzebie - czemu inni mają mieć lepiej od niej ?
Wiedziałem, że powinienem wymyślić coś bardziej rozdzierającego. Na przykład...
.
.
.
...ech tak, masz rację - Immy rzeczywiście straciła wszystko, co mogła W tej chwili ma mało słabych punktów, ale nie martw się, coś na to poradzę ♥
 
Ombrose jest offline