Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2007, 16:05   #50
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Po kolei:

-->Mijikai - Nie, listy nie można narazie zobaczyć, bo jeszcze jej nie mam zrobionej.

-->Hanzo - Tak, dopisuję Cię do listy. A może i Sol ma rację, napiszcie jeszcze pare słów do tego zgłoszenia, jak już je robicie, żeby ten temat jakoś wyglądał.

-->Yaneks - Co do akredytacji, cały czas czekamy z Bortaszem na decyzję urzędu miasta co do naszego dofinansowania.. Ale najprawdopodobniej będzie ona wynosić 15 zł.

Dalej, co do alkoholu, nieżyczę sobie takiego waszego podejścia jakie co chwilę widzę w temacie. Bo i owszem nikt nie jest na tyle niepoważny, żeby myśleć, że na takiej imprezie nie wypije choć jednego piwka.. Ale otwarte ogłaszanie się z tym jest dla mnie bez sensu i zaczęło mnie już drażnić. Tak więc prosiłabym, jeśli macie jakieś mądrejsze, lub głupsze pytania odnośnie regulaminu (a zwłaszcza te głupsze) kierować do mnie lub Bortasza przez PW, gg, lub mail'e.

Postaramy się wrzucić wam już niedługo regulamin imprezy do tematu, jednak nie deklaruję się narazie z żadną datą odnośnie tego, bo mogłabym słowa niedotrzymać, czego staram się unikać.

Pozdr Ruda
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline