Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2007, 17:02   #31
Khalida
 
Reputacja: 473 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
Spojrzała na szamana jak na coś obrzydliwego co przykleiło sie jej do buta, po czym mocniej przycisnęła do siebie Biblię i tym razem pogrążyła sie w rozmyślaniach.
Nie raz trafiała na trudnych ludzi, ale to już było przegięcie... Jakiś dziwny werteryczny "sprzątacz", ale nazwijmy sprawę po imieniu, pewnie pospolity morderca! i szaman będacy pod tak wielkim wpływem narkotyków iż wydaje mu sie że rzeczywiście jakies duchy do niego przemawiają i do tego wydaje mu sie że jego zwierzę do niego mówi!
Elizabeth potrząsnęła głową próbując odgonić te myśli. Nie wolno jej tak traktować ludzi! Oni są biedni, zagubieni! Ich dusze i serca są jak puste misy, które trzeba zapełnić miłością Pana.
Na jej twarzy ponownie zagościł uśmiech, po czym obejrzała sie do szamana, i krótko na drugiego mężczyznę.
-Duchy? Naprawde wierzysz ze mówią do ciebie?
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline