Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2016, 22:57   #426
Krakov
 
Krakov's Avatar
 
Reputacja: 1 Krakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputację
Hmm.. Nie wiem co powiedzieć. "Nie chciałem" i "Przepraszam" wydają się najwłaściwsze.

Przede wszystkim chciałbym podziękować wszystkim za udział, a Tildan pogratulować świetnej edycji. Pięknie te obrazki przygotowujesz (choć nie spodziewałem się, że kolejna osoba pokusi się o odbieranie obrazkom kolorów, bo wydawało mi się, że nie zostało to poprzednio zbyt ciepło przyjęte).

Jeśli chodzi o kolejną edycję... w tej chwili nieszczególnie czuję się na siłach, by ją poprowadzić. Poza tym widzieliście moje zagadki w ostatnim konkursie, więc chyba sami przyznacie - to by była przesada. Jeśli więc jest na sali ktoś, kto miałby ochotę poprowadzić kolejną odsłonę Konkursu Którego Nazwy Nie Wymawiamy, to zapraszam serdecznie

Ja ze swej strony - wzorem Wielkiego Apostoła Rzepaku - postanawiam z tego miejsca zamknąć nieco japę i odpuścić zgadywanie na jakiś czas :P
 
__________________
Gdzieś tam, za rzeką, jest łatwiej niż tu. Lecz wolę ten kamień, bo mój.
Ćwierćkrwi Szatan na forumowej emeryturze.
Krakov jest offline