Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2016, 13:02   #427
Tildan
Bellis perennis
 
Tildan's Avatar
 
Reputacja: 1 Tildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputacjęTildan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nie wiem co powiedzieć. "Nie chciałem" i "Przepraszam" wydają się najwłaściwsze.
Szczerze mówiąc, Krakov, nie bardzo rozumiem.
Przepraszasz za swoją wiedzę i spostrzegawczość?
Wybacz, ale to nie ma sensu.
Jeśli dobrze rozumuję, jedyną osobą, która powinna tu przeprosić wspóluczestników zabawy, jestem tylko ja - i niniejszym ze skruchą to czynię.
Przyznaję, że nie śledziłam poprzednich edycji konkursu dość pilnie i nie wiedziałam, że monochromatyzm zdjęć może stanowić tak wielką przeszkodę.
Wybralam przekształcenie w sepię, gdyż był to najprostszy sposób na wprowadzenie w błąd przeglądarki, nie zacierający przy tym istotnych elementów fotografii i dodający im [jak sądziłam] pewnego uroku starego kina.
Teraz wiem, że byłam w błędzie, zatem jeszcze raz wszystkich przepraszam.
 
__________________
Życie to ciągłe czekanie: na dorosłość, na miłość, na autobus, na ulubiony serial, na szczęście, na wakacje, na przyjaciela... aż w końcu na śmierć.

Ostatnio edytowane przez Tildan : 19-10-2016 o 13:05.
Tildan jest offline