Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2016, 20:33   #430
Krakov
 
Krakov's Avatar
 
Reputacja: 1 Krakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputację
Ok, teraz to się zrobiło troszkę dziwnie. Night ma rację, moje "samobiczowanie" było takie pół żartem, pół serio. Spodziewałem się / planowałem że w finałowej zagadce ktoś mnie wyprzedzi i tym samym wygra konkurs. Z drugiej strony przy okazji poprzednich edycji, które miałem przyjemność prowadzić było trochę krytycznych uwag odnośnie tego, że oglądam dziwne filmy, a na prezentowanych kadrach nic nie widać (poza ciemnością). Generalnie wydaje mi się więc, że lepiej, aby ten konkurs prowadził ktoś inny

Tildan - Ty absolutnie nie masz za co przepraszać. I wcale nie twierdzę, że wrzucanie monochromatycznych obrazków było złym pomysłem. Przeciwnie, uważam że kadry w Twojej edycji były bardzo ładne i urokliwe.

A jeśli idzie o uczciwość i oszukiwanie przeglądarki - chciałbym zauważyć, że regulamin w żaden sposób nie zabrania korzystania z metod innych niż własna wiedza o kinematografii. A jeśli ktoś z pokiereszowanego przeze mnie obrazka wyławia szczegół, który pozwala w inteligentny sposób wyciągnąć od przeglądarki prawidłowy tytuł filmu - to z mojej strony pełen szacun. Ale oczywiście kolejny prowadzący może zmienić zasady

Wracając do meritum - podtrzymuję swoje zdanie i jeśli ktoś ma ochotę poprowadzić kolejną odsłonę to z przyjemnością odstąpię mu tę rolę i będę kibicował. W ostateczności, jeśli nikt nie podejmie wyzwania postaram się ponieść dalej to brzemię. Ale nie wcześniej niż od przyszłego tygodnia
 
__________________
Gdzieś tam, za rzeką, jest łatwiej niż tu. Lecz wolę ten kamień, bo mój.
Ćwierćkrwi Szatan na forumowej emeryturze.
Krakov jest offline