Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2016, 21:59   #441
Krakov
 
Krakov's Avatar
 
Reputacja: 1 Krakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputację
Dobra moi drodzy. Sugeruję wziąć głęboki wdech i opanować emocje, żeby nam się z radosnego konkursu coś nieprzyjemnego nie zrobiło

Ja wychodzę z założenia, że zagadki powinny być trudne. Na początku wrzucaliśmy przecież zaledwie małe fragmenty kadrów, przez co było czasem jeszcze trudniej i można było jedynie zgadywać, czy ten ciemny kształt 200 x 200 pikseli to ptak, czy samolot, czy co? Więc sobie zgadujemy, rzucamy tytułami z czapy, często z pełną świadomością tego, że strzelamy rakietą balistyczną w komara-karła. Albo wpisujemy w google "ciemny trójkątny kształt na tle malachitowego nieba - kadr z filmu" w nadziei na znalezienie jakiejś wskazówki. Mnie taka forma konkursu bawi

Wrzucanie mało znanych filmów ma jeszcze jedną zaletę - pozwala uczestnikom konkursu je poznać. Bo skoro ktoś takie filmy wybrał, to widocznie zasługują na uwagę nawet, jeśli na filmwebie oceniło je tylko trzystu widzów.

Ale - żeby nie było - dobrze, że poruszyłeś ten temat. Niech to będzie wskazówka, dla osoby, która poprowadzi najbliższą edycję. Nic nie stoi na przeszkodzie, by znalazły się w niej wyłącznie filmy znane i popularne. Oczywiście nie stoi to też w sprzeczności z prawem prowadzącego do wybierania na zagadki możliwie najbardziej pogiętych kadrów jakie znajdzie

BTW: Z filmów wrzuconych przez Tildan w ostatniej edycji konkursu widziałem tylko jeden. Valhallę.
 
__________________
Gdzieś tam, za rzeką, jest łatwiej niż tu. Lecz wolę ten kamień, bo mój.
Ćwierćkrwi Szatan na forumowej emeryturze.
Krakov jest offline