Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2016, 18:01   #45
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Nie wylewam żali tylko piszę na temat. W sondzie jest opcja "Nie jestem zainteresowany" no więc odpowiedziałem i uzasadniłem. Wiem, że tego typu tematy zakładada się by powłazić przyszłemu MG w cztery litery, ale nonkonformizm to moja religia.

Nie przinaczam faktów Warlock. Żadna rozmowa nie była możliwa bo twoja ulubienica zamilkła na ponad dwa tygodnie po tym jak została grupowo zlinczowana. Lektura przygody rzeczywiście może być pożyteczna. Jest tam wyborny przykład metagamingu w wykonaniu postaci Googolplexa, która atakuje postać Kerma za to, że kiedy postać Googolplexa tego nie widziała zniszczył karteczkę z hasłem żeby chronić życie swojej postaci przed przepakowanymi powergamerami wspieranymi przez MG.

Oby jak najmniej takich sesji i takich prowadzących.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!
Ulli jest offline