Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2016, 18:42   #47
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację


Z Proxy był taki problem, że o ile w poprzedniej sesji zagrał fenomenalnie i stworzył ciekawą postać, tak tutaj nie popisał się i jego harpia (która była moim kredytem zaufania) do dziś wywołuje zgrzytanie zębów. Zgadzam się natomiast, że lektura wątku wiele zdradzi. Między innymi poziom zaangażowania Ulliego i w zestawieniu poziom mojego zaangażowania, a komentarze powiedzą w sumie jeszcze więcej na ten temat, ale prawda to ostatnia rzecz jaką można usłyszeć z ust tego manipulanta. Ulli to osoba, która na tym forum zdążyła sobie wyrobić opinię toksycznego bufona; której krytyka jest pod każdym tematem konwentowym; w prawie każdej dyskusji D&D/WFRP; która podczas gry na Team Speaku nie pozwala dojść do zdania MG i innym graczom byle tylko być w centrum uwagi (tak, Ulli, dowiedziałem się o Tobie wielu rzeczy od osób, które nawet nie znałem - tyle ludzi z LI doprowadziłeś do irytacji, że na pierwszym spotkaniu przy piwie opowiadali mi o Tobie). Wystarczy spojrzeć na notkę jaką Ulli wlepił Erykowi i zestawić ją z dyskusją w komentarzach, aby zobaczyć, że cała treść tej notki to szyte grubymi nićmi kłamstwo.

Wracając jednak do sesji...
W żadnym wypadku nie broniłem Googolplexa i jego postaci, która zginęła w wyniku walki, choć nie przez BGów, tylko efekt dzikiej magii, który wteleportował ją w litą ścianę trzysta metrów dalej. Każda z postaci jaką rzekomo broniłem zginęła, więc gdzie tu jest stronniczość? To ostatnia rzecz jaką można mi zarzucić, biorąc pod uwagę, że często w moich sesjach giną gracze, których darzę największą sympatią. Nie bardzo też wiem o co Ci chodziło z tą elfką, ale dopisuję to do długiej listy objawów Twojej schizofrenii, o czym sam z ochotą powtarzasz na forum.

Szczerze mówiąc nie musiałeś nawet głosować, bo i tak bym Ciebie nie przyjął ze względu na wspomnianą toksyczność i fakt, że mało kto chce grać z Tobą. Mówisz o fochach, ale sam to czynisz w sesjach innych MG, gdzie z byle powodu, bez próby znalezienia kompromisu, opuszczasz sesje. Tutaj może wypowiedzieć się na ten temat Lomir i Orthan. Nie mniej jednak dziekuję za wypowiedź, bo zbyt długo Ciebie ignorowałem, Twoje nikczemne kłamstwa i manipulacje, ale teraz mogą Ci bez obaw odpisać i to z pogardą na jaką tylko Ty na tym forum zasługujesz. Teraz nie jestem częścią administracji, więc mogę pisać to co naprawdę myślę i barć udział w dyskusjach z takimi osobami jak Ulli czy Bakcyl.

I nie, nie otwierałem tego tematu, aby łechtać swoje ego. Nie mierz innych swoją miarą.
 
Warlock jest offline