Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2016, 19:30   #49
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Smutne Warlock. Brakło argumentów?

To wariat nie zwracajcie na niego uwagi.

Masz pojęcie ilu ludzi grało i gra ze mną na TSie? Ty wspominasz jeden przypadek kiedy na podstawie dwugodzinnej sesji jakiś jegomość wyrobił sobie zdanie o dwuletniej kampanii ,mnie jako MG i reszcie graczy. Przerywałem temu konkretnemu graczowi bo wchodził do grającej już drużyny i zwyczajnie zmieniał wprowadzenie, które wcześniej uzgodniliśmy przez co historia mi się rozjeżdzała. Przeprosiłem go za to. Pechowo też drużyna zamiast wyjść z lochu po pięciu minutach gadała z NPCem półtorej godziny przez co był słuchaczem. Jak będziesz z tym twoim kolegą następny raz na piwie to powiedz mu żeby jak prosiłem pozbawił mnie wglądu w swoją kartę bo zaśmieca mi MW. A właśnie Petar gra dalej. Jest rycerzem ciemności. Gracz który nim gra jak mu się coś nie podoba to mówi zamiast wystawiać wszystkich do wiatru 5 minut przed sesją. I bardzo się wszyscy z tego cieszymy. Potrzebujemy ludzi dorosłych. Takich jak ten twój kolega zostawiamy takim jak ty.

Nie mam ambicji grać z wszystkimi. Chcę grać z tymi których lubię i szanuję.


Co do Lomira to przeczytaj notkę jaką po wyjściu z sesji mi wystawił. Wyszedłem by nie czytać jak koteria złożona z prominentnej graczki jej męża i funfla linczuje moją postać za to, że nie jestem ich.Jeśli chodzi o Ortana to dalej gram w jego sesji. No chyba że mnie wyrzucił i mi nie powiedział. Mój post jest zresztą ostatnim.


Chcesz podrążyć temat to wydziel wątek. Chętnie się nad tobą popastwię.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!

Ostatnio edytowane przez Ulli : 21-10-2016 o 19:49. Powód: Literówki spowodowane przez autokorektę tabletową
Ulli jest offline