Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2016, 00:33   #444
Marrrt
 
Marrrt's Avatar
 
Reputacja: 1 Marrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputację
Popieram Anonima. Trochę odrobinę szerzej znanych filmów nie zaszkodzi konkursowi. Przy czym "trochę" nie oznacza, że wszystkie. Tak 50/50

Popieram też Tildan. Sepia była bardzo fajnym zabiegiem, a trudność zagadek wyzywająca. Ukrytego wyszukałem po krótkim googlaniu agenta Coopera. Sabrinę (widziałem obie wersje) zgadłem poniewczasie. "Krwawe gody" wpisując w google "flamenco duel" (wiem, rozczarowuję, ale nie widziałem tego filmu <wstydniś>). Z finału znałem i widziałem tylko "zakazaną planetę", ale przed podaniem wyników zinterpretowałem ten kadr jako "Adela jeszcze nie jadła kolacji", a po poście Anonima, kadr rzeczywiście kojarzy mi się z "Żyje się tylko dwa razy".
 
__________________
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy"
Benjamin Franklin

Ostatnio edytowane przez Marrrt : 22-10-2016 o 00:36.
Marrrt jest offline