Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2016, 08:31   #60
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Myślę, że jest trochę zbyt wcześnie na szczegółowe dyskutowanie o planarnych podróżach. Idea mi się bardzo podoba, ale zanim ją w ogóle będę mógł zacząć realizować to pewnie miną ze trzy sesje. Na razie chcę skupić się na tej pierwszej i zbudować podwaliny pod kolejne (np. poprzez rozpisanie tej organizacji). Jeśli po zakończeniu pierwszej sesji ludziom wciąż będzie chciało się grać, to od razu ruszy następna sesja (no, może z dwu-trzy tygodniową przerwą). Chętnie pogadam o pomysłach na kolejne przygody, ale na chwilę obecną muszę się skupić na tej pierwszej i od tego jak wypadnie zależeć będzie kształt pozostałych sesji, także nie chcę niczego przedwcześnie obiecać.
 
Warlock jest offline