Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2016, 21:45   #89
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
Cytat:
W MKX jest pasek mocy, który ładuje się zadając obrażenia, blokując ciosy lub obrywajac. Są dwie podstawowe moce i przeswietlenie. Pierwsza moc kosztują 1/3 paska, druga 2/3, przeswietlenie cały pasek.
W mk9 jest tak samo. Na 1/3 i 2/3 do niektórych ciosów są dodatkowe efekty, a cały to x-ray. Ale nie wiem jak w sesji wyjaśnić, że postać po oberwaniu x-rayem jeszcze wstanie i będzie dalej walczyć

Fajna ściąga - przyda się na pewno.

Cytat:
Jestem przerażona. Boję się Kano, to jest psychopata. Ciągle mam wrażenie, że mi zaraz wpakuje nóż.
Shang Tsung może mi za to wykraść duszę, bo miał taki kaprys.

Jeszcze Kano wspomniał Quan Chi, który zzombifikował 1/4 rosteru klasycznego MK. Piękne towarzystwo
Rayden wykończył Liu Kanga swojego faworyta po to by mógł załatwić Shao Khana Więc ci źli mają podniesiona poprzeczkę, trudniej im się wykazać.
 
Mike jest offline