Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2016, 23:53   #61
Zormar
 
Zormar's Avatar
 
Reputacja: 1 Zormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputacjęZormar ma wspaniałą reputację
Uf... Przebrnąłem przez te 6 stron i powiedzieć muszę, iż jestem jak najbardziej zainteresowany. (Tylko szkoda, że zaczynamy aż na 4 poziomie , ale z racji, iż nie jest to jakiś 6, czy większy to się skuszę.)

Co mnie przekonało?
Przede wszystkim forma. Zacząłem właśnie studia i zdaję sobie sprawę z tego, że nie będę miał czasu na dwie dłuższe sesje na raz, a taka jaką tutaj zaproponowano idealnie by się wpasowywała w moje pokłady czasowe. Odpis będę mógł czasem nawet zrobić z tabletu jadąc pociągiem z uczelni.

Do tego muszę jeszcze dodać stosunkowo wolną rękę w kreacji postaci, a to mnie zawsze bardzo motywuje do sesji!

Przy okazji mam już pierwsze pytanie w kwestii ras. Które z tych mogę wykorzystać: Yuan-ti (abominacja, albo czystej krwi), nieumarły (jakiś szkieletowy wojak zapewne co mu się w grobie leżeć nie chciało ), kenku, kobold, goblin, gnoll, grippli (albo inną żabio/ropuchopodobna rasa), półogr, kozoludź.

Szczególnie marzy mi się taki kozoludź/półogr łotrzyk specjalista od pułapek pykający fajkę ^^.
 
Zormar jest offline