Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2005, 19:32   #8
Hammurabi
 
Reputacja: 1 Hammurabi ma wyłączoną reputację
Hołdując tradycji, że kobieta, zazwyczaj ta o nieprzeciętnej urodzie jest siedliskiem kłopotów i męskiego dramatu postanowiłem opisać następny przerywnik mojego autorstwa . Miejscem akcji powinna być karczma lub bar, zależnie od realiów w których toczy się przygoda. Tak więc BG są świadkami nieudolnych zalotów jednego z osobników płci męskiej w stosunku do pewnej urodziwej panny. Dziewczyna wyraźnie zirytowana zachowaniem swojego adoratora rzuci na odczepkę ”wybacz ale nie jestem tu sama, tam siedzi mój boy” wskazując tym samym na jednego z graczy. Zalotnik chcąc dać upust swojej wściekłości ruszy w kierunku wytypowanego BG i go znokautuje. W tym momencie MG powinien opisać scenę w której to gracz budzi się w wygodnym łóżku, a nad sobą widzi piękną niewiastę ukazaną w jasnej poświacie, ubraną jedynie w zwiewną sukienkę która z gracją opada na ziemię 8) . Gdy gracz będzie upajał się intymnym spotkaniem z dziewczyną przez którą wylądował na łopatkach, MG powinien niespodziewanie zmienić scenerie. Nasz bohater budzi się z pulsującym bólem szczęki, w gabinecie lekarskim w którym akurat urzęduje paskudny lekarz lub w domu dojrzałej, żeby nie powiedzieć przejrzałej felczerki .
 
Hammurabi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem