Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2007, 22:04   #14
denis
 
Reputacja: 1 denis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwu
Wiedze ze nie moge oddac Lihlian naleznej jej postaci pozycji w sesji .
Wydawało mi sie ze jako posiadajaca ( przynajmoej narazie ) najwieksza moc sprawcza bedzie troche ciagneła fabuła do przodu ... a tu okazało sie ze nie dosc ze posty sa sporadyczne - to jeszcze niczego nie wnosza do "popychania czasu do przodu ".

Pozwoliłem sobie was przewinąc i bede miał na wzgledzie to ze nie wszycy pisza regolarnie - to znaczy w.g umowy jeden post dziennie w dni powszednie .
Nie pozłoze sesji ktora jest oparta na fajnym pomysle dlatego ze Lihilianna nie jest wstanie pisac tak czesto ( w sposob nalezny pozycji jej postaci ) jak sie umawialsmy .


Tak wiec prosze o posty a Lihian o to by nie blokował innych postaci - jezeli pisze raz na 3 -4 dni . ja równierz postaram sie nie stwaiac tej postaci w sytuacjach kluczowych dla innych postaci ...

Rozumiem ze mozna nie miec czasu - a z drugiej strony chce sie uczesticzyc w grach - dlatego na;lezy to zalatwic tak by i wilk był syty i owca syta .
Mam nadzieje ze pewna zmiana w moim stylu prowadzenie bedzie odebrana ze zrozumieniem i pełna aprobata wspołgraczy .
 

Ostatnio edytowane przez denis : 20-05-2007 o 22:07.
denis jest offline