Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2016, 16:47   #67
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Muszę przyznać, że metoda z rysunkami wygląda naprawdę zacnie. Nie słyszałem dotychczas o niej (grałem kiedyś u Sayane, gdzie były podobne grafiki, ale bez siatki bitewnej), ale jeśli jest na tyle prosta, na jaką wygląda, to ją na pewno wykorzystam. Dzięki

@Marek Rewik
Dawno nie miałem porządnego barda na sesji, więc chętnie znowu bym takiego zobaczył w akcji (tylko półogr chyba nie byłby szczególnie dobrym połączeniem ).

Dziekuję wszystkim za wasze głosy, opinie i pomysły (większość zamierzam wykorzystać). Myślę, że temat można zamknąć - dowiedziałem się wszystkiego co chciałem (i bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie zainteresowanie sesją), a gdybym później wpadł na jakiś pomysł, który wymagałby przedyskutowania, to najwyżej poproszę Obsługę o ponowne otwarcie wątku, choć raczej się na to nie zapowiada.

@Nami, proszę o zamknięcie tematu.
 
Warlock jest offline