Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2016, 15:25   #74
Morri
 
Morri's Avatar
 
Reputacja: 1 Morri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłość
Nie widziałam nawet Waszej wymiany zdań
Nie no, nie zaginęłam, przecież gramy w tej samej armielowej sesji Kanna

Ale ale:
I post dla Was. Czas na odpis to tydzień do 31.10 do wieczora.

O co proszę/czego oczekuję. Kontynuacji wątków, jak pociągniecie dalej tematy, które Was spotkały, jak potraktujecie smsy, informacje, nic nie jest bez wpływu na dalszą akcję.
Czeka nas zapewne dużo rozmów w docach, jestem do Waszej dyspozycji, jak coś już macie, to wpisujcie, będę odpowiadać na bieżąco. To samo z pytaniami - możecie PW, możecie w docu ogólnym, jak komu wygodnie.

Echidna, normalnie wkręciłam się w tę retrospekcję tak, że byłam gotowa myśleć, że ona się tam naprawdę obudziła. Fajny zabieg.

Wiła, Vesca kategoryczny zakaz edytowania dialogów w taki sposób. Jak już musicie, to italic, ale szczerze, to nie musicie nawet tego. Żadnego pogrubiania proszę w dialogach na zaś. Ważne fakty, jak chcecie, ale też nie całe ustępy damn it :P

I przepraszam za tak ogromną zwłokę. Zwaliłam sobie na głowę duużo rzeczy, ale nie miałam z tym problemu, dopóki nie pojawiło się jeszcze więcej zadań w pracy. Ale było to chwilowe i wracamy do gry bez zwłoki już. Jeśli komuś uprzykrzyło się czekanie, dajcie znać.
 
__________________
"First in, last out."
Bridgeburners
Morri jest offline