Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2016, 16:06   #232
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Lemi

- Wysyłam dwóch ludzi (Fabio i Sigi) ze sprzętem do ładowni - celi. Mam nadzieję, że dotrą i dozbroją naszych no i wrócą z posiłkami albo do mnie albo na mostek.

- Jeśli dobrze zrozumiałem to z maszynowni są dwa wejścia. Więc na razie przy tak skromnej załodze opraocwujemy jeden korytarz. Plan to dojść do pierwszego skrzyżowania czy czegoś podobnego by między barykadą a maszynownią nie dało się wejśc "pomiędzy" nie. I jedna barykada jako zasłona przed pociskami a przepole przed nią jako droga wertepów.

- Mój hiroł spróbowałby zmajstrować coś peterdo-granatopodobnego. Coś do podpalenia i rzucenia a czy dym by robiło, hukło czy coś jeszcze no zdaję się na Ciebie co tam mój hiroł w takich warunkach byłby w stanie zmajstrować.

- Jak dobrze licze oprócz Fabio i jego wuja mam chyba czwórkę ludzi. Jak Sigi i Fabio odejdą to zostaje mi jego stryj i trzech buntowników z ładowni. To jeden stoi na czujce przed barykadą jakby ktoś lazł do nas a dwóch robi tą barykadę. Jak zrobimy to podobnie to trio w drugim korytarzu a wuj Fabio i Michael wówczas obsadzają tą pierwszą przygotowaną barykadę.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline