Wątek: KotOR: TNA 2
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2016, 22:10   #133
Turin Turambar
 
Turin Turambar's Avatar
 
Reputacja: 1 Turin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputację
Hejo!

Sry za brak posta w niedzielę, ale miałem kompletnie zlasowaną mózgownicę i nie mogłem napisać więcej jak kilka zdań. Z tego i też kilku innych powodów postanowiłem zmienić od tej tury system odpisów.

Do tej pory było 5 dni dla graczy i 2(weekend) dla MG. Z racji tego, że gracze często dawali posty w pt w nocy, bądź nawet w sobotę, to miałem raptem jeden dzień na odpis. I z racji takiego przypadku jak ten wczorajszy, post nie miał szans się pojawić.

Dlatego przechodzimy teraz na system - tydzień dla graczy i tydzień dla MG. Zarówno gracze będą mieli czas na odpis i teraz także w weekend i ja będę mógł się dłużej zastanowić nad następnymi wydarzeniami + nie będzie odpis uzależniony od jednego wieczoru.

Dzięki temu, choć odpisy będą się pojawiać rzadziej, będziemy mogli razem dłuższe odpisy pociągnąć i ruszyć z akcją w przygodzie
 
__________________
Show me again... The power of the darkness... And I'll let nothing stand in our way.
Turin Turambar jest offline