Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2016, 16:20   #233
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Adi, bo wydawało mi się to dosyć istotną zmianą w sytuacji ale skoro uważasz że nie to ok...

Johny, myślę że ogólnie obadaliście statek na tyle że mogę wam już dać mapkę
http://www.hjbarreras.es/_docs/imagenes/1542.jpg
znajdujesz się obecnie na klatce schodowej znajdującej się na drugim rzucie od góry, są tu kajuty i wygląda na to że pokładowy szpital (czy co oni na tej jednostce mogą mieć)

Adi myślę bez problemu rozpoznasz mostek, kaem jest usytuowany na platformie nad dziobem

Pip no cóż dokładne plany po tym jak dostałeś się do maszynowni a co jest wewnątrz kadłuba było mi najtrudniej odgadnąć więc trochę się rożni

Co do majstrowania to ilość substancji wybuchowych - 0, za to takie ilości dym i szmat że pewnie mógłbyś ukryć w zasłonie dymnej cały statek
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline