Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2016, 20:43   #442
Corrick
 
Corrick's Avatar
 
Reputacja: 1 Corrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwu
Cytat:
Napisał -2- Zobacz post
Corrick,

nie odzywałem się w rekrutce, pomimo wątpliwości, bo spojrzałem na równoczesną opcję tych i tych wampierzów, łaków i hunterów i zawrzało we mnie jak to fajnie bardzo wow wow.

Zrobiłem naprawdę taką sobie kartę, przyznaję - włożyłem w nią całe serce, ale wiem że za mało czasu.

Ale to jest ciachdrobniutka z deczka przesada. Rozumiem, że rezygnujesz na start bo nie chcesz być tak zajęty (jak niektórzy są) i generalnie może i lepiej że teraz mówisz, a nie za tydzień-dwa że rekru i koniec, ale można by mieć chociać trochę przyzwoitości.

Albo odwagi pisać we własnej rekrutce, a nie ludziom po PW. I tak mam zazwyczaj zapchane, co za szczęście że nie miałem na to, bo bym czekał jak głupi, przynajmniej parę osób na których można polegać dało mi znać.

Bez komentarza... Oby Ci przeszło wypalenie i więcej rozsądku w przyszłych ambitnych projektach. Albo trochę umiaru.

Reg. pkt 5. Zakaz używania przekleństw i wulgaryzmów (nie tylko w języku polskim). Mowa tutaj również o wygwiazdkowanych (***) itp słowach. - Nami
Warto zawsze sprawdzać wszystko, co jest w PW, a zwłaszcza linki, które są podpięte w tekście, tak dla niepoznaki
 
__________________
Port Balifor - przygoda osadzona w świecie Smoczej Lancy - zapraszam do śledzenia!
Przez czas bliżej nieokreślony bez dostępu do sieci. Znowu...
Corrick jest offline