Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2016, 21:57   #20
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Dla tych co umieją czytać, tekst na dokumencie Aldebrandta:

Ja, niżej podpisany, zgadzam sie na warunki ustalone z Herr Aldebrandtem Mössbauerem, reprezentującym Jej Świątobliwość, Gretchen Herzberg, kapłankę Vereny. W zamian za wynagrodzenie w wysokości 1 [słownie: jednej] złotej korony za każdy dzień liczony od świtu do zmierzchu, podejmuję się śledztwa i poszukiwania Herr Friedermanna Lessinga w Enklawie Eppiswaldzkiej. Aby wykonać owo zlecenie mam 16 [słownie: szesnaście] dni, które przeznaczę na zdobywanie dowodów i śledztwo. Po upływie tego terminu, zobowiązuje się zaokrętować na przygotowany statek i udać do Pfeildorfu, w celu przedstawienia wyników moich działań Jej Świątobliwości.
Potwierdzam, że otrzymałem zadatek w wysokości 5 [słownie: pięciu] koron na potrzeby związane z wykonywaną pracą i zgadzam się otzrymać resztę wynagrodzenia po przedstawieniu wyników mojej pracy.
Ponadto potwierdzam, że złożyłem przysięgę wiążącą mnie z Świątynią Vereny, że dokładam wszelkich starań i chęci aby wywiązać się z powierzonego zadania.
 
xeper jest offline