Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2016, 22:18   #19
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
A w Portland kolejny nudny dzień ^^

MTM
Myślę, że kontynuujemy akcję od tego momentu, pisząc w doku
Chciałbym jeszcze jedną retrospekcję, ale padam i nie jestem pewien, czy ją dzisiaj rozpocznę.
Mag
Dzięki za podjęcie decyzji co do miejsca zostawienia Solvi.
Jak się okazało - miała jakieś znaczenie W sumie typowa Immy - cieszy się, że zdołała zmanipulować Tinę do wspólnej podróży i kończy się jak zwykle
Ach - i gdybyście nie zauważyli - Clem z wątku Sharifa to ta sama osoba, co Tina.
Morri
My już mamy dość długi dialog Petera z Natalie, myślę go niedługo dokończyć. Zadecyduj, kto ma pistolet - czy Nat wzięła go tak, jak prosił Peter, czy jednak nie dała rady. To ma znaczenie, gdyż decyduje, kto jest uzbrojony, a kto nie.
I przy okazji - decydując się na przejażdżkę z nim, zamiast taksówką - uratowałaś jego życie
Jako że wyrzuciłaś prawie najlepszy wynik (u mnie w rzutach im mniejszy wynik, tym lepszy) na zwinność, to Nat zdołała zareagować w czas i oboje nie zginęli. I dobrze, bo to byłby niefortunny początek sesji
Lotte; Vesca
Wydaje mi się, że dość dokładnie nakreśliłem sytuację w Waszych postach Możemy kontynuować na docu (dobra opcja w scenach akcji), lub też możecie wrzucić samodzielnego posta z deklaracją, jeśli wolałybyście zaoszczędzić trochę czasu.

Post do 1.11, ale są święta, więc wybaczę poślizg do dwóch dni
Pozdrawiam
 
Ombrose jest offline