Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2007, 09:23   #22
Mroku
 
Mroku's Avatar
 
Reputacja: 1 Mroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputację
Na mnie wciąż możecie liczyć. Co do walki w storytellingu, to zawsze piszę posty w taki sposób by to MG zadecydował o przebiegu i jej wynku (np. "Hargin z wściekłością ruszył na przeciwnika. Próbował sparować uderzenie, a następnie wyprowadzić własny, morderczy cios, kolistym zamachem swego topora"). Przy opisywaniu ruchów mojego bohatera, poprzez użycie słowa "próbował" zostawiam resztę MG. I to od niego zależy czy mojej postaci uda się wygrać starcie czy też nie. Szkoda tylko że nie wszyscy gracze tak robią.

Kiedyś uczestniczyłem w sesji na forum, gdzie jeden z graczy tak sie rozpisał podczas walki, że sam w swoim poście wyciął w pień tuzin zwierzoludzi. Oczywiście MG wyciągnął z tego odpowiednie konsekwencje, a jego bohater marnie skończył to starcie
 

Ostatnio edytowane przez Mroku : 21-05-2007 o 09:30.
Mroku jest offline