Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2016, 05:51   #491
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Asenat Zobacz post
Ja jestem za walnięciem 2głowa z zasadzki - ale nie wiem czemu, mnie się zdawało, że on walizki Mormoga pilnuje. To nie jest tak?
On został po zmroku zmieniony u wejścia do kotliny, gdzie skład beczek stoi.
Gdybyście czekali i ruszyli po zmroku ze skradaniem się na wiec Mormoga, to by trzeba było koło niego się skradać, a nie przy tamtych trollach. Nie wiem co lepsze, ale co siem odwlekło, to nie uciekło

Hilly rozliczę i opiszę w moim poście.

Jeżeli nie przeczytam tu do jutra o tej samej porze żadnych innych zmian planów, to Dunedain, Elfka i Khazad będą mieli rozliczenia na zaskoczenie:


wedle tego TN:

z tymi kruczkami:


Będę trzymał kciuki.
Panie Elfie jak dobrze pójdzie to poloreleilujesz jak Legolas. Let all bets be off!
Asenat, gdy Ty piszesz, to ja nawet i o dupie Maryny bym poczytał. Nie krępuj się.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline