Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2016, 15:26   #28
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Latadełko jest w prywatnym module Kapusty, ultralekki ornitopter, zasilany w całości z paneli słonecznych +bateria na 2h latania w nocy. Latał nim jak robil w dyplomacji.
Tyle że moduł jest na orbicie, o ile dobrze pamiętam trzeba nawiązać łączność aby zrzucić pozostały tam sprzęt. A że go dostałem w ekwipie, mam nadzieję że się uda
- Hmm... No to kwestia czy nam przez te 4 miechy udało się ściągnąć coś z orbity czy nie. A w ogóle ten ornikopter to co to jest? Jakiś śmigłowiec?


Cytat:
Pojawiła sie lista NPC'ów z kolonii. Jeśli ktoś zauważy jakieś niezgodności z poprzednią sesją, niech krzyczy. Część NPC'ów została wygenerowana i wcześniej z nimi nie mieliście do czynienia, ale większość to obecni lub chociaż wspomniani w poprzedniej odsłonie. Brak tam kilku osób, które nie żyją w wyniku katastrofy lub innych zdarzeń.

Tytaniczną pracę zrobił tu TomaszJ za co dziękuję
- Well done chłopaki, kozacko ta rozpiska wygląda
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline