Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2016, 02:19   #6
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Ehh... składacz, przecinkonator, grammar nazi, z rysowaniem bez szału ( chyba że cycki - te mi wychodzą ponoć świetnie )

Z innej beczki, kompletnie niezwiązanej z bronią. Jest coś, co mnie cholernie irytuje w Neuro - polecenie po ogólnikach odnośnie chemii, medycyny. Pirotechnika tak samo. Można tworzyć tyle cudów na kiju, ale człowiek się łapie na tym, że wpierw się zastanawia jak to przełożyć na mechę, bo brakuje odpowiednich zasad i wyznaczników. Brakuje porządnej rozpiski sprzętu medycznego, bo na razie wygląda że igłą, nitką i skalpelem da się przeprowadzić każdą operację... a tak nie jest. Gdybyś tak kiedyś składał ten podręcznik do kupy, może da się dołożyć coś dodatkowego. W razie potrzeby częścią merytoryczną mogę się zająć z wielką chęcią, gdy mi real wróci do normy. Taka tam, luźna propozycja
 
__________________
Jeśli w sesji strony tematu sesji przybywają w postępie arytmetycznym a strony komentarzy w postępie geometrycznym, prawdopodobieństwo że sesja spadnie z rowerka wynosi ponad 99% - I prawo PBFowania Leminkainena
Zombianna jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem