Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2016, 20:50   #3
Franek Dolas
 
Reputacja: 1 Franek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnieFranek Dolas jest jak niezastąpione światło przewodnie
Udało mi się oddać głos jako pierwszy
Zawsze jestem chętny do pomocy dla nowych graczy. Mechanikę znam dość dobrze, na forum nie grałem jeszcze, ale mam zamiar poprowadzić własną sesje (zainteresowanych zapraszam), więc zgłosiłem się na mentora.
Domyślam się, że nie będzie się rzucało nowicjuszy na głęboką wodę i będzie dobrze wziąć przykładową kampanię z któregoś z podręczników, np. Przez ostępy Drakwaldu. To krótki epizod, ale można to potem w razie czego rozwinąć do Popiołów Middenheim czy czegoś takiego.
 
Franek Dolas jest offline