Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2016, 18:50   #42
Uzuu
 
Uzuu's Avatar
 
Reputacja: 1 Uzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skał
A więc tak

Ponieważ mam tylko dwa dni wolne w tygodniu tylko jeden dzień poświęcam na pisanie a drugi na inne sprawy wymagające mojej uwagi. Tak się jednak złożyło, że dziś kiedy miałem pisać musiałem zabrać żonę do szpitala. Wróciłem jakieś dwie godziny temu i choć mam część postu napisane nie jest to jednak wszystko. Dokończę resztę dziś wieczorem albo jutro wieczorem po pracy. Przepraszam za opóźnienia.

Dwie rzeczy poza tym,

Dhratlach nie mam dostępu do Twojej postaci, możesz mi tylko historię podesłać na pw.

Każdy kto startuje z Argosa powinien mieć opisane która strona ich zrekrutowała i dlaczego, jesli ktoś zapomniał to dopiszcie proszę Ehran chyba u Ciebie nie widziałem.
 
__________________
He who runs away
lives to fight another day
Uzuu jest offline