Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2016, 21:57   #901
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
to wszystko wina Zombianny
W gDocku wyglądało na mniej...
- No! I tego się trzymajmy Chociaż jeden co jak coś złe to nie leci od razu po MG...


Cytat:
faktycznie... ale nie spatrzyłem tego, bo naskrobałeś nad tym kawałkiem od ząbi. A ja wredota zerkałem zawsze na końcówkę ściany tekstów
- No ok, powiedzmy, że przyjmę Ci te L4... Zdarza się z tym paczaizmem przy takich długich tapetach



Cytat:
Dziękuję panowie za życzenia W takich chwilach człowieka rzeczywiście dopada to złudne wrażenie, że ktoś go jednak lubi Na szczęście podobnie irracjonalne wrażenie szybko przechodzi
- Dobra, dobra... I tak wiemy, że nas lubisz


Cytat:
No ba! Jakże inaczej! Wszystko jest winą Zombianny - Moloch też! A poza tym kicha rzeżączką
- No ba! W końcu jak Twoja hirołsówa to głóna oś zua na planszy no to przeca inaczej nawet nie wypada by było nie?



Cytat:
Ehhh... na docu postaram się zacząć coś produkować dziś w nocy, musiałam się przespać ten raz w tygodniu -___-
- Popaczamy zobaczymy
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline