Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2016, 13:04   #119
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Halgrim odwrócił się powoli do Zolgrima. Twarz już robiła się czerwona jak przysmażana na wolnym ogniu.
- Twierdzisz narwańcu, że jestem tchórzem?- Zadał pytanie wolno przez zaciśnięte zęby.
- Nie zamierzam się chować na środku wody przed wrogiem jak Ty. Wolę spotkać na lądzie przeciwników. Więcej ryzykowne rozwiązanie zapodałem mości Swenson.- Dyszał mówiąc te słowa.
- Jeszcze raz oplujesz mnie jakąś obelgą Zolgrim a już dopilnuję byś wyszczekał swoje plugawe słowa.- Wszedł jako ostatni do łodzi i toporem odcinając linę, która mocowała łajbę do brzegu.
- Jeśli ktoś się zaśmieje to będzie nurkował w Reiku i nie gwarantuje, że wypłynie.- Zagroził współpasażerom. Usiadł w najbardziej stabilnym miejscu łupiny czyli jak sądził na środku.
 
Hakon jest offline