WÄ…tek: Nurt przeznaczenia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2007, 15:39   #6
Lardmen
 
Reputacja: 1 Lardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodzeLardmen jest na bardzo dobrej drodze
- Kolejny , nic nie warty dzień , czy nie ma już niczego zacnego dla nędznego łowcy , ja pragne wyzwań . Nie będe przecież siedział cały czas w tej dziurze - Powiedział sam do siebie . Usiadł zrezygnowany w krzakach i przygryzał lekko źdzbło trawy . Siedział , siedział ... Nie przychodziło mu nic do głowy co mógł by zrealizować tu i teraz . Westchnął - Co mam innego do roboty , wybiore się do mojego dawnego domu , tam gdzie się wychowałem , pójdę do Lasu Północnego ... - Po długiej wędrówce wreszcie dotarł do miejsca , w którym spędził młodość . To co zobaczył , poczuł ... Nie śniło mu się to nawet w najgorszym koszmarze ...
 
Lardmen jest offline