Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2007, 16:09   #18
Judeau
 
Judeau's Avatar
 
Reputacja: 1 Judeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znany
Słyszę, że Master ma ze mną problemy, bo to farciaż sante dostaje fajniejsze kawałki
Sentencje, dla mnie, dodają klimatu... taki ładny prolog do każdego postu.
Co do pisania w odpowiedziach... cóż mogę powiedzieć. Chyba tylko Hellsingowe: Yes, Master
Opisywanie 3 person na raz idzie ok, choć był jeden moment (z piciem z kieliszka, w pierwszym poście), gdy musiałem się domyślać kto to zrobił. A ich zachowanie raczej nie podchodzi mi pod dziwne. Nie tańczą, w końcu, Makaryny w stroju marchewki, wiec powiedziałbym może: nietypowe
I mała osobista sugestia... Jakoże uważam, że tylko w trakcie pierwszego czytania posta naprawdę czuć klimat i wtedy właśnie zabawa i emocje są największe, to chyba dobrze by było, żeby wszystkie nastrojo- i jakościo- twórcze elementy już wtedy były dostępne. Bo jak się wrzuci potem, to najwyżej to przeżyjmy i powiemy „ok”, ale wrażeń estetycznych z posta to już nie poprawi...
Ogólnie, tym przydługim wywodem, postuluje o wrzucanie odpowiedzi, gdy będą już w 100% gotowe, nawet jeśli miałoby to oznaczać opóźnienia.

BTW: Nie wiem jak Master ale ja swój dzisiejszy egzamin spierdoliłem.
 
__________________
"To bez znaczenia, czy wygrasz, czy przegrasz, tak długo jak będzie to WYGLĄDAŁO naprawde fajnie"- Kpt. Scundrel. OotS
Judeau jest offline