Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2016, 15:32   #78
Morri
 
Morri's Avatar
 
Reputacja: 1 Morri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłość
I jest post. Termin do 10.10 do wieczora. Jeśli macie jakieś długoweekendowe wyjazdy, czy coś, to dajcie znać, to przedłużymy.

Czy zareagujecie na podane Wam wydarzenia w jakiś sposób oczywiście zależy od Was. Bo przecież to może być dzień, jak co dzień, prawda?

Echidna, zaraziłaś się boldowaniem od Vesci i Wiły widzę. Gorąco odradzam następnym razem. Proszę. Nie, błagam :P

Kanna , czekam na Twój post oczywiście, dopiszę Twój fragment, kiedy się pojawi. Było już raz tak z Echidną.
Jednak czy w ogóle masz ochotę grać? Bo na te parę kolejek ledwo raz, albo dwa zdążyłaś na czas, nie dając znać nikomu, że będzie opóźnienie. I tak, MG, czyli ja, zrobiłam raz to samo, jednak przeprosiłam współgraczy, czego nie zrobiłaś w żaden sposób, z tego co wiem. Dla mnie to jednak nieco brak szacunku dla cudzego czasu. Wiem, bo sama popełniłam ten błąd i zwrócono mi na to uwagę. Odnoszę również wrażenie, być może niesłuszne, że posty Twoje są pisane na tzw. "kolanie" i nie będę zaprzeczała, że na pewno część winy leży po mojej, czyli MG stronie, ale wydaje mi się, że wszystkim idzie coraz lepiej i lepiej, poza Tobą. Jeśli Cię coś tu męczy i/lub nie podoba wystarczy dać mi znać. Dobrze wiesz, że podobała mi się koncepcja Twojej postaci. Wiem, że brzydko się z nią pobawiłam, ale tak była zaplanowana sesja.
Chciałabym, żebyś zaczęła przestrzegać terminów, albo chociaż informować, że coś się dzieje i nie możesz. Bo tak robiła Echidna, tak robiła Wila i nie było problemu, bo w końcu różnie się w życiu układa. Jednak taki totalny zwis i brak informacji jest po prostu nieciekawy. I tak - powtarzam, sama nie jestem bez skazy, ale ani nie robię tego notorycznie, ani nie pozostawiam sprawy, jakby nic się nie stało.

Mag, jasne i zrozumiałe, ale teraz to już daj czadu :P

Ps. Nie, okej. Drodzy - ZABRANIAM boldować w dialogach. Jakieś ważne nazwy, imiona, czy coś takiego - proszę. Ale nie boldujcie dialogów.
 
__________________
"First in, last out."
Bridgeburners

Ostatnio edytowane przez Morri : 03-11-2016 o 15:38.
Morri jest offline