Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2016, 19:15   #49
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
No tak, ale ja na przykład zaznaczając mało w technice to nie miałem na myśli, że będziemy grać w starożytności tylko że moja postać to woli komuś zwyczajnie w ryj dać niż bawić się technicznymi steampunkami... jednocześnie starożytność wcale mi nie przeszkadza (ale koncept postaci nadal jest z czasów co najmniej renesansu - hy, choć akurat moja postać to pasuje do każdych czasów od głębokiej prehistorii do odległej przyszłości, mi tu chodzi raczej o wyobrażenie tego zarysu historii postaci jaką dałem; poza tym skoro akcja gry ma zacząć się od rozbitków morskiej podróży to gdzie podziali się ci wszyscy niewolnicy którzy wiosłowali do tej pory? ). Poza tym, poza tym - skoro magia jest na jakimśtam rozwiniętym poziomie i dla względnie zaawansowanych technicznie to nie są cuda, a po prostu magia to nawet dziwne, że w ogóle doszło do jakiegokolwiek rozwoju technicznego skoro jakiś brudas z bajora teoretycznie mógłby sprowadzić deszcz meteorytów na miasto-fortecę...

A jak już o sterowcach mowa to nawet fajniejszy początek by był jakbyśmy podróżowali właśnie sterowcem! Coś jak w Arcanum.
 
Anonim jest offline