Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2016, 11:50   #12
Nefarius
 
Nefarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Nefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputacjęNefarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał kinkubus Zobacz post
Poprzednia rekrutacja: http://lastinn.info/archiwum-rekruta...kim-stylu.html ([3.5ed FR] od zera do... czyli powrót w wielkim stylu)

Point buy: 32 punkty



To dwa pytania, które ja bym zadała, ale sama sobie na nie jestem w stanie odpowiedzieć
Gdyby nie inne sesje, które widziałam w przygotowaniu, zastanowiłabym się poważnie nad grą.
PB 32 +1 za 4 poziom. Co do doca, to jeśli coś się tam dzieje, zaglądam tam przynajmniej dwa razy dziennie, więc można być spokojnym, choć akurat moi kochani Gracze jakoś nadmiernie z doca nie korzystają.

Cytat:
Napisał Cedryk Zobacz post
Jak podchodzisz do rzemiosł na początku i postępowaniem ze zwierzętami.
Pozwalasz na tańsze zgodne zasadami pancerze, bronie magiczne przedmioty, wytresowane zwierzęta czy też bestie wykonane, wytresowane przez postać gracza?
Ile punktu na zakup atrybutów?
Oczywiście, że pozwalam. To główny element dobrego odgrywania i zawsze u mnie na propsie.

Cytat:
Napisał Mag Zobacz post
Kobieta, człowiek, barbarzyńca, dwureczny miecz - myślisz że się nada do sesji?
Jak najbardziej
 
__________________
A na sektorach, śląski koran, spora sfora fanów śląskiej dumy, znów wszyscy na Ruch katować głosowe struny!
Nefarius jest offline