Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2016, 14:39   #59
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Dokładnie, jak napisał psionik, tu chodziło o świat. Jeśli jest więcej osób, które podeszły do tego podobnie, jak Anonim, to mamy mały rozjazd, ale nie zapominajcie, że tam były jeszcze pytania o dodatkowe motywy, które byście chcieli i nie chcieli w sesji, z których też jakiś tam obraz się wyłania (wrzucę to wszystko wkrótce, ale już nie tutaj, tylko w wątku komentarzy do sesji).

Sensu dodatkowego głosowania robić nie widzę, jednocześnie za ewentualną rezygnację się nie obrażam. Fajnie jednak jakby ta rezygnacja nastąpiła po rozpoczęciu gry i stwierdzeniu że to nie to, a nie przed. Tak, czy owak, tego steampunka, to chyba jednak trochę będzie, bo jest ciążenie w tę stronę, ale skonkretyzujemy to już zgodnie z planem po zakończeniu rekrutacji, w wątku komentarzy do sesji, czyli od jutra.

Z drugiej strony nie będziemy ściśle opisywać i definiować świata przed sesją, bo to trochę na tym ma polegać, że odkrywacie świat w dużej mierze nieznany i nie wiecie, co w nim napotkacie i nie wiem tego też do końca ja. Mechanika tworzenia historii, na której ta sesja będzie się opierać, pozwola dookreślać takie rzeczy w locie a wsad, który od Was otrzymałem, stanowi kontektst, w którym się poruszam interpretując wyniki i kierując historię w tę, czy tamtą stronę.

Przypomnę jeszcze pierwsze zdanie opisu świata: Nieznany świat fantasy po jakiejś, bliżej nieokreślonej apokalipsie. I tego przede wszystkim się trzymajmy.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline