Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2016, 23:13   #4
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Witam MG i graczy,
jako opiekun działu Sesje RPG Inne upraszam, aby stosować się do regulaminu LI i nie stosować wulgaryzmów poza sesją.

Ja z kolei ujawnię się jako przeciwnik totalnego uzewnętrzniania postaci. Uważam, że nie każda postać ujawnia wszystkim wszystkie swoje cechy i parametry, zwłaszcza, że nie wszyscy w grupie muszą uważać tę grupę za the best friendsów forevah ;*. Chyba że gramy taką grupą, która zna się jak stare konie, na totalny wylot. W innym przypadku uważam, że wystarczy opis postaci, jak wygląda i co mniej więcej umie.

Chyba że jest taki wymóg co do sesji, to cóż, mogę tylko protestować i ewentualnie robić swoje.

Miano postaci: drużyna zna ją jako Ryo Nightblade.
Wygląd: jest to osoba niskiego wzrostu (ma 5 stóp wysokości), lecz dobrze zbudowana. Miałam problemy ze znalezieniem stosownego awataru dla mojej postaci z racji na to, że moja postać jest opatulona w kwestii ubrań; podczas gry większość postaci w grafikach łazi pół naga lub roznegliżowana [jeśli nie naga], Ryo od stóp do szyi ma zasłonięte ciało, nosi nawet rękawice [w kolorze czarnym]. Nosi przeważnie czarny płaszcz, białą koszulę, czarne spodnie i wysokie skórzane buty na grubej podeszwie. Ubiera się skromnie. Mogę zapodać fotkę facjaty, jak mniej więcej postać wygląda - dodam przy tym, że postać jest kobietą i ma ostro zakończone uszy.
Nie nosi biżuterii.


Ma piwne oczy, nie najjaśniejszą karnację i czarne włosy, mniej więcej w takim ładzie jak na powyższym obrazie.
Co niektórzy mogli zauważyć blizny na szyi czy na rękach, gdy ściągnęła z siebie płaszcz. Są to ślady po ranach ciętych. Co do rąk - ma na nich wytatuowane runy.
Nie rozstaje się z dwójką jednoręcznych mieczy. Posiada też noże do rzucania.

Osobowość: Jest bezpośrednia, bywa też zabójczo szczera. Chodzi własnymi ścieżkami i nie przepada za ślepym dostosowywaniem się do wszystkiego, jak leci. Ma dość ostry temperament, włażenie butami w jej dumę może skończyć się przysmoleniem facjaty lub wcirami, tugdzież poszatkowaniem lub wbiciem czegokolwiek ostrego (czy to miecz, nóż czy równie dobrze obcas od buta) we wrażliwe miejsce - mniejsza z tym kiedy, gdyż jest pamiętliwa. Bywa lojalna wobec tych, którzy ją szanują, potrafi odwdzięczyć się szacunkiem. Nie jest bezgranicznie tolerancyjna, miewa poglądy rasistowskie i lubi czarny humor.

STATY:
siła: 14
zrecznosc: 10
kondycja: 9
inteligencja: 8
szybkość: 10
charyzma: 8

SKILLE:
- władanie mieczem i ostrymi przedmiotami - 15 pkt [lvl 5]
- władanie ogniem - 2 pkt [lvl 2] - tworzy kule ognia i może nimi ciskać.
- manipulacja ciemnością - 2 pkt [lvl 2] - kamuflowanie, wtapanie się w cienie i ciemności
- władanie bronią białą - 1 pkt [lvl 1]
- ogólna biegłość w bitce - 1 pkt [lvl 1]
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.

Ostatnio edytowane przez Ryo : 06-11-2016 o 14:52.
Ryo jest offline