Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2016, 18:58   #25
Martinez
 
Martinez's Avatar
 
Reputacja: 1 Martinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputację
Exclamation Zakończenie



O S T A T N I




Nie ma co czekać do 7 listopada. Wszystko już mniej więcej wiadomo. Do końca przetrwali prawie wszyscy kandydaci, a nie było wcale tak łatwo. Bardzo długie okresy przestojów w komunikatach ode mnie, nowy system, nowy świat, nowe środowisko. Przynajmniej dla większości. Muszę przyznać, że jestem pełen uznania, że wytrwaliście do końca.


NOWI, EPIZODYCZNI BOHATEROWIE SZUWAR

Od lewej: wiedźma, alchemik, łowczy, saperka




Wszystkim oczywiście gratuluję. Benq ma najsłabiej przygotowaną postać i najmniej był zaangażowany dotychczas, ale postać może już funkcjonować w świecie- teoretycznie. Trzeba tam jednak przynajmniej uzupełnić to, o co prosiłem (tam są komentarze w KP). Jak zauważyliście, macie przepaskę "Epizod", co oznacza termin próbny. Chodzi o to, bym Was nie wpakował w ważny wątek, a potem mi zrezygnujecie, lub okażecie się leniwi, mało zaangażowani itd. Z taką szarfą łazili już Chloe Vergest (Mag) i Ocaleniec Eldritch (Dhratlach). Żyją i mają się dobrze



Co dalej?
Morri, Sapientis i Gzyms są w grze. Foldery Waszych postaci zostaną dołączone do reszty, portrety wywieszę obok innych w Panelu Sesji. Na Benqa jeszcze poczekam chwilę.
No tak.. ale to jeszcze sprawy nie załatwia. Każda z Waszych postaci jest zupełnie gdzie indziej i pochodzi trochę z innej bajki. Niektórzy w PBF zagrają też pierwszy raz. Dlatego...


Dlatego chciałbym stworzyć na razie oddzielny dokument sesyjny, na którym rozegramy wejścia. Będzie to krótka sesja wprowadzająca, w którym Wasze postacie ostukają się trochę, Wy zapoznacie się ze stylem, ze sobą i gdy już będzie okienko do tego by 'wskoczyć' do gry - będę wpuszczał (jak również Wasze epickie posty). Każdemu przedstawię jakoś koncepcję wskoczenia w przygodę.


Główny nurt szuwarowej opowieści musi dojść do pewnego etapu, by postać mogła się zazębić. Niektórzy bohaterowie zrobią to wcześniej, inni później. Tak czy siak, nie chciałbym aby pierwsze wpisy miały kilometry tekstu.
Tak/Siak

Od poniedziałku nie ma mowy o zmianie statów postaci. Zamknięte, zamurowane.
Tak więc przypominam: Każda ma mieć 5 Biegłości oraz Nazwisko.



Temat jeszcze powisi chwilę byście mieli gdzie pogadać, pogratulować sobie, ponakręcać się i zanim przyjdzie rozczarowanie - napisać coś ładnego. Potem Rekrutacja zostanie zamknięta. Znów na 6 lat zapieczętowana, zalakowana.
Witajcie Gracze
 
Martinez jest offline