Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2005, 13:21   #16
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Jako totalny laik w sprawach DL zasypywany setkami postów o tej tematyce, nareszcie nie wytrzymałam i musze prosić o pomoc! Od czego zacząć? Z czym to się je? I od której strony?? Proszę o konkretne tytuły, gdzie DL ma poczatek, a gdzie koniec? Bardzo chciałabym nareszcie sięgnąć po ten świat, ale jakoś nadal nie mogę sobie uzmysłowić jak to leci po kolei.

Muszę Wam (Merlin, Hood, Sayane, Ched i reszta znająca się na temacie) powiedzieć, że zaszczepiliście we mnie tak wielką ciekawość tego całego DL, że chyba zaraz pobiegnę szukać tych książek! Opisujecie w taki sposób cały ten świat, że po prostu nie da się nie być ciekawym cóż to w istocie jest. Najgorzej, jak przeczytam i się rozczaruję Ale chyba nie powinnam się rozczarowac z tego, co tu czytam Tak więc proszę o pomoc i podanie mi niezbednych namiarów na książki ze świata DL
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem