Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2007, 19:07   #7
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Jejku, zaraz sam sprawdzę Może faktycznie nie działać:

[dice="Sprawdzanie generatora"]1d100[/dice]

No faktycznie nie działa :/ No to będę sam musiał rozwiązywać

Edited by Yarot: Kostka forumowa nie działa jeszcze, bo obecny silnik forum jest trochę inny niż poprzedni. Cierpliwości - z czasem i kostka powróci

Okej, dzięki, nie piszę drugiego posta bo to bez sensu
Aha, mam ochotę pochwalić moich graczy Widać, że jesteście doświadczeni, bardzo dobrze mi się z wami gra, mam nadzieję, że wam też się ze mną dobrze gra
Najbardziej podobają mi się posty Astona i Mroku, chociaż Szarlej też nie jest od nich gorszy. Ale mam prośbę(do Szarleja :/): jak zasiadasz na LI, to postaraj się do postów dorzucić takie coś jak wspomnienia, jak np. oficer do ciebie podchodzi to że twojej postaci coś się skojarzyło i się skrzywiła z niesmakiem albo coś... Ogólnie rzecz biorąc, jak rankiem wylecicie z miasta, rozdzielę wam pierwsze PD'ki.


A UŻYTKOWNIK O IMIENIU VENGAR PROSZONY JEST O NIEODDAWANIE GŁOSU W SESJI, W KTÓREJ UDZIAŁU NIE BIERZE
 

Ostatnio edytowane przez Yaneks : 22-05-2007 o 09:43. Powód: Brak potrzeby spamowania :)
Yaneks jest offline