Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2016, 10:04   #97
Cooperator
 
Cooperator's Avatar
 
Reputacja: 1 Cooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumnyCooperator ma z czego być dumny
To skoro już prywata, to ja się nie mogłem powstrzymać przed zgłoszeniem prelekcji na konwencie (tylko na tegorocznym Coperniconie nic nie prowadziłem i czułem się strasznie dziwnie ), od 18.00 do 20.00 będę zatem na konwencie i zapraszam na swoje punkty programu. Potem będę Was szukać.

Krótka historia życia po śmierci (18:00)
Od krainy cieni do chrześcijańskiego Piekła, od łask na tym świecie do kontraktu na całą wieczność, jak dobrze umierać i na ile nasze ciało będzie nam potrzebne na tamtym świecie. O tym, jak sen wieczny ustąpił miejscu krainie wiecznej szczęśliwości i co dusze zmarłych mogą robić na Księżycu. Przemiany w postrzeganiu życia pozagrobowego od starożytnego Bliskiego Wschodu do współczesnego Zachodu.



Jezuita o semickich rysach z loży masońskiej. Teorie spiskowe w Rosji ostatnich Romanowów. (19:00)

Będąc centrum światowego antysemityzmu i ważnym ośrodkiem rozwoju różnych ruchów okultystycznych, Rosja stała się miejscem przychylnym dla wszystkich, którzy w zbiegach okoliczności dopatrywali się destruktywnych sił z tego i spoza tego świata. Konieczność przyłączenia się do kolejnego najazdu Azjatów na Europę, obawa, by papież nie stanął na czele organizowanego przez "międzynarodowe żydostwo" ruchu socjalistycznego, wzywanie cara, by poświęcił środki państwowe na wskrzeszanie zmarłych i inne zadziwiające owoce myśli rosyjskiej przełomu XIX i XX wieku.

 
__________________
"Nie porzucaj nadzieje, jakoć się kolwiek dzieje"
Jan Kochanowski
Cooperator jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem