Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2016, 13:22   #15
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Na myth-weavers.com w sumie uzupełnia się szablon, więc stworzenie postaci jest łatwiejsze. W dodatku polski podręcznik do D&D 3.5 zdecydowanie ułatwia sprawę i istnieje duża szansa na samodzielne ogarnięcie własnej KP - co prawda będzie podstawowa i się przeoczy jakieś być-może-ciekawe dodatki (które są porozrzucane po różnych podręcznikach), ale duma z bycia zosią-samosią pozostanie No i podstawowe nie oznacza wcale, że gorsze.
Są też poradniki jak stworzyć postać, ale ja ich nie lubię, bo promują zasadę mini-max, która w moich oczach jest po prostu przesadą. Niektórzy nerfią trzy atrybuty do 7, by inny wynieść na 20... Jakby bez tego nie dało się dobrze bawić, żonglując osobowością postaci, tylko mechanicznie trzeba koksić. No ale nie zabronię nikomu maxowania, bo to wybór tej osoby, co zrobi. Mój wybór to tylko wybór KP

Ogólnie wydaje mi się, że sobie poradzisz. Ew są osoby służące swoją wiedzą (np Warlock) i nie widzą problemu by odnaleźć coś, o czym już kiedyś czytali Ja to nie znam tego wszystkiego z 3.5, ot SRD i Podręcznik Podstawowy, który posiadam w domu. Na pewno jest to wszystko bardziej przyswajalne niż Pathfinder. Myślę, że będzie spoko
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline